Zien en doen

Een stukje fietsen door de Groene Poort? Een bezoekje aan een museum? Een kanotocht op de Bornsche Beek? Genoeg te doen!

 1. Tante Rie

  Tante Rie

  Adres
  Bakkerssteeg 6, 7622 GX Borne

  Tante Rie, aan de Bakkerssteeg 6, is een erg gezellige winkel. U vindt hier een groot assortiment losse theesoorten, kwaliteitskoffie, een uitgebreide collectie bakmixen voor zowel zoet als hartig gebak.

 2. Klompjesgolf

  Klompjesgolf

  Adres
  Grote Looweg 9, 7495 TL Azelo (Hof van Twente)

  Bij Twentekiek worden de activiteiten Klompjesgolf en WC-borstelwerpen aangeboden onder het motto: gezelligheid en genieten!

 3. Knooppuntenfietsroute Hulsbeek – De Lutte 55 km.

  Knooppuntenfietsroute Hulsbeek – De Lutte 55 km.

  Adres
  Markstraat 23, 7622CP Borne

  Deze route laat veel verschillende aspecten van de Twentse natuur zien. Via Oud Borne naar het coulisselandschap in Gammelke en vervolgens naar de stuwwal rondom de Tankenberg. Over de Wilmersberg en Boerskotten naar landgoed de Snippert en het Haagse Bos. Over het vliegveld, langs het Lonnekermeer en de Houtmaatvijver.

 4. Podiumkaart

  Podiumkaart

  Adres
  Marktstraat 23, 7622CP Borne

  Met deze kaart kunt u betalen bij vele podia, muziek, theater, etc. ook betaken bij een reservering via internet met de code.

 5. Tennis- & Squashcentrum Borne

  Tennis- & Squashcentrum Borne

  Adres
  Hosbekkeweg 5, 7621ac Borne

  Zowel actieve sporters als recreatieve tennissers en squashers hebben de weg naar Tennis- & Squashcentrum Borne al gevonden. Het centrum is fraai gelegen aan de rand van Borne in de nabijheid van de A35/A1 en beschikt over 4 indoor tennisbanen (tapijt), 8 verlichte gravel buitenbanen en 5 squashbanen. Tevens is er een kleine sportshop, een gezellige bar.

 6. WC-borstel werpen

  WC-borstel werpen

  Adres
  Grote Looweg 9, 7495 TL Azelo (Hof van Twente)

  Samen met familie en\of vrienden loopt u door de graslanden en het bos, waarbij u kunt genieten van de mooie natuur.

 7. IJssalon de Harmonie

  IJssalon de Harmonie

  Adres
  Potkampstraat 2, 7622EM Borne

  IJssalon de Harmonie is een trendy ijssalon gelegen aan de rand van het centrum van Borne.