Zien en doen

Een stukje fietsen door de Groene Poort? Een bezoekje aan een museum? Een kanotocht op de Bornsche Beek? Genoeg te doen!

 1. Mode He-as Lingerie

  Adres
  Grotestraat 205a, 7622GH Borne

  Op de hoek van de Stationsstraat / Nieuwe Kerkstraat en de Grotestraat vindt u He-As lingerie, bad en nachtmode. Waar service en persoonlijk advies hoog in het vaandel staat, ons streven is altijd een tevrede klant. De speciaalzaak van Twente op het gebied van Lingerie.

 2. Mode Morselt VOF

  Mode Morselt VOF

  Adres
  Grotestraat 199-205, 7622Gh Borne

  Voor een eigentijdse zaak met persoonlijke bediening gaat u naar Morselt mode.

 3. Roomskatholieke kerk Parochie St.Theresia Borne

  Adres
  Theresiaplein 1, 7622HK Borne

  Aan de rondweg van Borne staat de Theresiakerk. Deze karakteristieke kerk opgetrokken uit rode bakstenen en ’s avond vol in het licht is meer dan 75 jaar lang de thuishaven van de Theresia geloofsgemeenschap geweest. Tegenwoordig is het getransformeerd tot gezondheidscentrum De Poort van Borne.

 4. Mode Tuunte Fashion

  Adres
  Nieuwe Markt 15, 7622DD Borne

  Tuunte Fashion is een modeketen met 39 winkels, verspreid over Gelderland en Overijssel.